• Profili i Kompanisë
  Xiamen Lanxing Enterprise Co., Ltd. u krijua në 1987.

  Xiamen Lanxing Enterprise Co., Ltd. është një prodhim profesional dhe maskë mbrojtëse, e vendosur në qytetin e bukur bregdetar - Kinë Xiamen, vendndodhja gjeografike, e zhvilluar ekonomikisht, transporti i përshtatshëm. Që nga zhvillimi i Filipineve dhe Xiamenit në Tajvan, ajo ka prodhuar 53 vjet histori prodhimi.

  Pas dekadash përpjekjesh dhe praktikash të pandërprera, ne kemi grumbulluar përvojë të pasur në maskat mbrojtëse.


  Produktet kryesore të kompanisë kanë një maskë mjekësore një herë, maskë kirurgjikale mjekësore një herë, maskë mbrojtëse mjekësore; mbulesë kundër mikropishtarëve të serisë së pluhurit të pambukut të detit; maskë anti-mikrotoksike ndaj pluhurit të serisë së pambukut; Pëlhurë e pa endur e disponueshme, maskë mbrojtëse stereo, maskë fluturash, maskë e serisë së filxhanit N95, maskë e serisë sportive, maskë e serisë së ftohtë, maskë transparente, etj.

Kultura e Kompanisë

★ Rrënjët e ndërmarrjes "kanë një kulturë intensive, të zemrës, intensitetit dhe të ndryshme" të korporatës. Le të ketë një zemër çdo popull i Yllit Blu, i interesuar për shëndetin publik, jetën e njeriut, shëndetin, shëndetin, të bëjë gjërat me zemër dhe të kultivojë maska. Përqafoni teknologji të ndryshme, njerëz të ndryshëm, kompani të ndryshme, partnerë bëjnë gjëra të mëdha, bëhuni një biznes i fortë blu.

★ Ndërmarrjet kondensojnë ëndrrat e tyre, këmbëngulin në cilësinë e jetës së kompanisë, integriteti është reputacioni i ndërmarrjes, vlera e krijimit të shërbimit, ndërtimi në shkallë industriale intensive; bazuar në Kinë, përballë botës.

★ Yjet e Kaltër mos e fyejnë misionin tuaj, përdorni teknologjinë e avancuar të jetës për të promovuar zhvillimin e qëndrueshëm të industrisë së sigurisë dhe shëndetit të jetës njerëzore!

na kontaktoni
Ne jemi të përkushtuar të prodhojmë produkte të cilësisë më të mirë me çmimet më konkurruese. Prandaj, ne ftojmë sinqerisht kompanitë në interes të na kontaktojnë për të marrë më shumë informacion.
ADDRESS :

Nr. 506-3, Rruga Haiming, Qyteti Maixiang, Distrikti Xiang'an, Xiamen, Provinca Fujian

 • Faqja e internetit:
 • faks:
  +86-0592-5975970
 • telefon:
  +86-0592-5028170
 • telefon:
  +86-18965806129
 • Emri i Kompanise:
  Xiamen Blue Star Enterprise Co., Ltd.
 • Emrin:
  陈女士

Dërgoni kërkesën tuaj